Witajcie w nowym 2020 roku. Niech będzie dla Was szczęśliwy, niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia!

 Poprzedni rok zleciał mi wyjątkowo szybko. Jak mogę go podsumować? Nie był idealny. Był taką sinusoidą. Ale dzisiaj chciałbym wyjaśnić parę innych spraw.

Myśleliście, że już tu nie wrócę?

Od ostatniego wpisu minęło mnóstwo czasu. Przez trzy miesiące nic nie udało mi się napisać. Jednak w głowie mój blog był cały czas obecny. Co jakiś czas sprawdzałem statystyki i inne parametry związane ze stroną. Ale dlaczego mnie tak długo nie było? Wynikało to z różnych czynników: praca, studia lub brak weny do pisania. Głównym założeniem tego bloga jest to, że ma być tworzony z pasji, od serca, więc o pisaniu wpisów na siłę nie może być mowy.

Przyszedł Nowy Rok a z nim wróciła chęć i wena do pisania. Mam w głowie dużo pomysłów, które chcę zrealizować w najbliższych miesiącach. Do wszystkiego dojdziemy stopniowo, krok po kroku.

W tej chwili otworzyłem aplikacje do zarządzania blogiem aby sprawdzić jak tam mają się statystyki. Rok 2019 uważam za bardzo udany jeśli chodzi o bloga. Od maja strona została wyświetlona ponad 2000 razy. 34 komentarze też są dla mnie zaskoczeniem, każdy z nich motywował mnie do dalszej pracy. Co mnie bardzo zaskoczyło moje wpisy były czytane również za granicą. Zdarzało się, że strona odwiedzana była z RPA. To bardzo miłe!

Napisanie czegoś po tak długim czasie jest prawdziwą przyjemnością.

Na koniec tego krótkiego wpisu chcę Wam podziękować. To dzięki Wam ten blog nadal istnieje wśród innych stron w Internecie. Nawet podczas mojej długiej nieobecności strona była cały czas odwiedzana, niezwykle mnie to cieszy! Każdy jeden komentarz motywuje mnie do dalszej pracy, do tworzenia coraz lepszych tekstów.

DZIĘKUJĘ!