Wpis o AliExpress już był. Znajdziecie go tutaj. Postanowiłem jednak rozszerzyć to zagadnienie. Zamawiam tam mnóstwo rzeczy, więc przydałoby się coś o niektórych coś napisać. Rozpoczynam zatem serię „Paczki z Ali”. Hmm… lepszej nazwy nie mogłem wymyślić 😊 To już drugi wpis z tej serii. W pierwszej opisywałem dozownik od Xiaomi.

Uwielbiam bransoletki. Muszę mieć coś na ręce, bo inaczej czuje się tak dziwnie? Na Ali jest ich pełno, każdy coś dla siebie wybierze. Ja lubię takie bardziej niecodzienne, które jakoś przyciągają uwagę.

Pierwsza z nich, którą widać na zdjęciu powyżej zrobiona jest z materiałowej plecionki. Jest miła w dotyku, w moim przypadku nie powoduje żadnych uczuleń. Całość zapina się na klamerkę. Jest bardzo lekka, praktycznie nie czuć jej na ręce. Cena? Chyba coś ponad 1$ a jakościowo naprawdę super. W Polsce widziałem podobne za ok 40-50 zł.

Druga wygląda już nieco bardziej ekstrawagancko. Chcesz nosić na ręce łańcuch od roweru? Nie ma sprawy 😊 Oczywiście to nie jest typowy łańcuch. Ogólnie całość jest bardzo solidna. Wykonanie to stal nierdzewna. Całość jest bardzo masywna co nie każdemu może się podobać. Trzeba uważać, żeby nikt nie oberwał czymś takim na przykład w twarz, bo to na pewno będzie boleć. Tutaj cena już jest trochę wyższa, gdyby kosztowała ter parę zł mniej było by super.

Czas oczekiwania na przesyłki? Pierwsza opcja to ponad miesiąc, druga gdzieś z 3 tygodnie.

Bransoletka nr 1:
https://s.click.aliexpress.com/e/bcCi7D4U

Bransoletka nr 2:
https://s.click.aliexpress.com/e/bF0EGLu8

Dajcie znać czy taka seria Wam odpowiada. Na razie ten blog jest pełen eksperymentów 😊

Miłego weekendu